چهارشنبه, 22 آبان 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طی بازدید مدیرعامل شرکت هلیکوپتری نوید و هیئت همراه از امکانات فرودگاه بین المللی قم قراردادی مبنی بر پرواز هلیکوپترهای این شرکت از فرودگاه بین المللی قم به مقاصد داخلی به امضاء رسید.
 به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم، کاپیتان رحمان قضات با اشاره به استقراردو فروند از هلیکوپترهای شرکت نوید طی قراردادی  در فرودگاه بین المللی قم گفت: با توجه به نیاز فرودگاه بین المللی قم در ماموریت های پروازی، اطفاء حریق، امدادرسانی، جابجایی بار مسافر و همچنین جهت رفت و آمد مسئولین به فرودگاه و شهر مقدس قم، دو فروند ازهلیکوپترهای شرکت نوید رادر فرودگاه مستقر می نمائیم.
وی با بیان اینکه از مزایای مثبت این هلیکوپترها میتوان به قابلیت نصب برانکارد جهت امدادرسانی در حوادث، جابجایی سبد آب سه و نیم تنی  و بار 4 تنی اشاره نمود خاطرنشان کرد: این هلیکوپترها تا 600 کیلومتر توانایی پرواز را دارا می باشند.
این مقام مسئول افزود: پروژه فرودگاه بین المللی قم بسیار سنگین و بزرگ می باشد و آنچه ما شاهد آن بودیم ساخت  ان است و در این زمینه کمبودی ندارد و در حال تکمیل شدن می باشد و امیدواریم هر چه زودتر به نتیجه برسد وشاهد افتتاح نهایی آن باشیم.
 وی بیان داشت: با شروع به کار پروژه، کشور و استان قم از مزایای آن بهره مند شوند و شاهد رونق بیش از پیش شهر مقد س و مذهبی قم باشیم و بدینوسیله مسافران و توریستهای فراوانی از قم و کشور ایران بازدید می نمایند و این امر به اقتصاد که مهمترین مشکل کنونی جامعه ایران و جهان می باشد کمک شایانی می نماید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی