چهارشنبه, 22 آبان 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طی یک برنامه پیش بینی شده با حضور جمعی از مسئولین، اولین پرواز هواپیماهای مدل و فوق سبک در باند اصلی فرودگاه بین المللی قم انجام شد.
 به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم، اکبرسخایی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه قم ظرفیت برگزاری انواع آموزش ها در رشته های هوانوردی را دارد اظهارداشت: یکی از جاهایی که می توان انواع رشته های مرتبط با هوانوردی را برگزار کرد فرودگاه بین المللی قم است و در این راستا زیرساخت هایی نیز نیاز است که این اقدام در فرودگاه در حال انجام است که باید گسترده تر باشد.
وی با بیان اینکه یکی از رشته های ورزشی هوانوردی که می توان در قم برگزار نمود رشته پاراگلایدر است گفت: پاراگلایدر یک رشته ورزشی است که در نوع خود بسیار جذاب است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سخایی با اشاره به اینکه این رشته هم به صورت تئوری و هم عملی است افزود: در حال حاضر انجمن ورزش های هوایی ایران برنامه ریزی منظم جهت اموزش این رشته و تربیت مربی در پاراگلایدر را مد نظر قرارداده است.
وی از جمله شرایط لازم جهت آموزش در این رشته را داشتن توانایی جسمی و ذهنی و احساس خوب دانست و بیان داشت:این رشته ورزشی در سطوح مختلف انجام می شود.
وی گفت: رشته پاراگلایدر در سطوح مقدماتی،مستقل،متوسطه و پیشرفته انجام می شود که در دوره مقدماتی جدود سه ماه و مستقل 6ماه به طول می کشد هرچند بسته به توانایی فرد نیز دارد.
سخایی با اعلام این مطلب که در فرودگاه قم این ظرفیت وجود دارد تا دوره های اموزشی سقوط ازاد برگزار شود افزود: همچنین امکان اموزش  دوره های مختلف مرتبط با هوانوردی در فرودگاه وجود دارد که امیدواریم مسئولین نیز به این ظرفیت فراهم شده؛ توجه کافی داشته باشند.
سلگی از کارشناسان پروازی استان قم نیز در گفتگو با خبرنگار ما،  با بیان اینکه ورزشهای هوایی بسیار جذاب و پرمخاطب است بر لزوم تقویت این رشته ورزشی تاکید نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وی با بیان اینکه رشته پاراگلایدر در قم کمی ناشناخته است گفت: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته شاهد اقدامات خوبی مبنی بر شناسایی این رشته ورزشی در قم هستیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کاپتان سیف مدیر عامل هوانوردی فرودگاه بین المللی قم نیز آمادگی این مرکز را جهت برگزاری کلاس های تئوری و آموزشی هواپیماهای مدل و فوق سبک و سایر مباحث پروازی اعلام کرد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی