چهارشنبه, 22 آبان 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 مسابقات ووشو قهرمانی کشور، امروز پنجشنبه به میزبانی هیات ووشو استان قم در سالن ورزشی فرودگاه بین المللی قم آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم ، محمدهادی رشیدی  با بیان اینکه  ما قبلا تجربه موفقی در برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی مردان کشور در سبک فانگ‌من‌چوان به میزبانی فرودگاه بین‌المللی قم داشته‌ایم و امکانات خوبی در این مجموعه برای برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور فراهم است ادامه داد: با تلاش‌هایی که مدیریت فرودگاه‌ بین‌المللی قم برای توجه به ورزش در این مجموعه بزرگ انجام داده هم‌اکنون سالن بین‌المللی مجهز و زیبایی در این فرودگاه احداث شده و برای سومین‌بار برگزاری رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور در این سالن را تجربه خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دبیر هیئت ووشو استان قم خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده و همچنین تلاش و پیگیری همکارانم در هیئت ووشو قم این دوره از پیکارها در سالن ورزشی فرودگاه قم و با حضور ووشوکارانی از 28 استان کشور به مدت دو روز برگزار می شود.
دبیر هیات ووشو استان قم گفت: این دوره از رقابت های ووشو قهرمانی کشور در سبک 'لن شائولین' دوسو و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان  در حال برگزاری  است.
'محمد هادی رشیدی' بیان داشت: در این مسابقات چهره های شاخص ووشو ایران از استان های مختلف شرکت کرده اند و نزدیک به 500 ووشوکار در دو قسمت تالو (اجرای فرم) و ساندا (بخش مبارزه) با هم رقابت می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رشیدی ابراز داشت: شرکت کنندگان در این مسابقات تا عصر روز جمعه سوم بهمن ماه با یکدیگر به رقابت می پردازند و با حضور مسوولان هیات ووشو و اداره کل ورزش و جوانان استان قم از برترین ها تقدیر خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی