چهارشنبه, 22 آبان 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما


سرپرست دهکده ورزشی فرودگاه قم از انجام تمرینات تیم فوتسال بانوان قم در دهکده ورزشی فرودگاه بین المللی قم  خبرداد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم، ابوالفضل ثانی یکی از ظرفیت های فرودگاه قم را مجموعه دهکده ورزشی آن دانست و اظهارداشت: مجموعه دهکده ورزشی فرودگاه قم به خصوص سالن ورزشی آن قابلیت برگزاری  برنامه های مختلف ورزشی را دارد.
وی با بیان اینکه تاکنون درسالن ورزشی مسابقات مختلف ورزشی برگزارشده است بیان داشت: در این سالن چندین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی کشور، مسابقات فوتسال  و انجام تمرینات ورزشی صورت گرفته است.
ثانی ازاعلام آمادگی جهت تعامل با هیئت های ورزشی و نهادها مبنی بر برگزاری برنامه های مختلف به خصوص ورزشی خبرداد و گفت: در این راستا با متولیان ورزش و هیئت های ورزشی جلساتی برگزار و امادگی خود را اعلام نموده ایم.
وی با اشاره به برگزاری جلسه ای با رییس هیئت فوتبال قم افزود: طی این جلسه هماهنگی های خوبی صورت گرفت و مقرر شد تا تیم فوتسال بانوان قم که در لیگ دسته یک کشور حضور دارد تمرینات خود را در سالن ورزشی مجموعه دهکده ورزشی قم انجام دهد.
سرپرست دهکده ورزشی فرودگاه قم بیان داشت:همچنین خانم رسولی سرمربی تیم فوتسال بانوان قم نیز از این سالن بازدید کردند و در خصوص تمرینات تیم در این سالن نظر مساعد داشتند.
وی ابراز داشت: با توجه به فضای مناسبی که این سالن دارد، زمینه لازم برای تمرین تیم ها مهیا می باشد  و تیم فوتسال بانوان قم نیز از روز 5 شنبه تمرینات خود را آغاز می نماید.

نظرات   

 
-1 #1 مرزانی 1393-11-11 19:34
خوبه
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی