چهارشنبه, 22 آبان 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما


 

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگریدر بازدید از فرودگاه قم و منطقه نمونه گردشگری طرلاب تصریح کرد: استان قم یکی از مهمترین کانون های گردشگری زیارتی کشور است و احداث این فرودگاه در نزدیکی قم می تواند نقش مهمی در رونق گردشگری استان داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور در حاشیه این بازدید توسعه مراکز اقامتی و پذیرایی در استان قم را مورد تاکید قرار داد و گفت: افتتاح اتوبان 152 کیلومتری قم- گرمسار و صدور فرمان عملیات اجرایی قطار سریع‌السیر تهران- قم و اصفهان دو اتفاق بزرگی بود که با سفر ریاست جمهوری به شهر مقدس قم انجام شد و انجام این امور مطمئناً به توسعه آینده قم کمک بزرگی می‌کند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تأکید بر گسترش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افزود: باید برای توسعه تعاملات فرهنگی با ملت‌های جهان شرایطی را فراهم کنیم که گردشگران از این مکان‌های مقدس استفاده کنند چرا که با گسترش تعاملات از عوارض اقتصادی به منظور ایجاد اشتغال و تأمین ارز مورد نیاز کشور استفاده می‌کنیم.

وی توسعه حمل و نقل هوایی و ریلی را استراتژیک و مهم دانست و گفت: فاز دوم فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به زودی تکمیل می شود که با تکمیل این فاز، فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) می تواند میزبان 20 تا 25 میلیون مسافر باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سلطانی فر تصریح کرد: استان قم یکی از مهمترین کانون های گردشگری زیارتی کشور است و احداث این فرودگاه در نزدیکی قم می تواند نقش مهمی در رونق گردشگری استان داشته باشد.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: به دلیل افزایش قابل‌ملاحظه ‌گردشگر در سال‌های آینده نیاز مبرم به توسعه حمل‌ونقل هوایی، ریلی و زمینی داریم.

بازدید از کارگاه ساخت ضریح مطهر امامین عسکریین (ع) برنامه دیگری بود که با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی انجام شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی