چهارشنبه, 22 آبان 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما

 

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، و رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری قم از منطقه نمونه گردشگری طرلاب و فرودگاه بین المللی قم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم ، مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که در چارچوب سفر هیات دولت به قم سفر کرده بود از منطقه نمونه گردشگری طرلاب و فرودگاه در حال احداث این منطقه بازدید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس سازمان میراث فرهنگی از مجتمع ورزش های زورخانه ای فرودگاه، مجموعه استخر و سونای این منطقه و سایر تجهیزات در حال ساخت فرودگاه بین المللی قم بازدید کرد.
معاون رئیس جمهور در حاشیه این بازدید، توسعه حمل و نقل هوایی و ریلی را استراتژیک و مهم دانست و گفت: استان قم یکی از مهمترین کانون های گردشگری زیارتی کشور است و احداث این فرودگاه در نزدیکی قم می تواند نقش مهمی در رونق گردشگری استان داشته باشد.

بازدید از کارگاه ساخت ضریح مطهر امامین عسکریین (ع) برنامه دیگری بود که با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی انجام شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وی در ادامه توسعه مراکز اقامتی و پذیرایی در استان قم را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: شبکه حمل و نقل هوایی و ریلی باید گسترش یابد که در این راستا، احداث اتوبان 151 کیلومتری بین قم و گرمسار توسط رئیس‌جمهور و آغاز عملیات اجرایی مسیر تهران، قم و اصفهان در حاشیه سفر استانی هیات دولت به این استان، می تواند در توسعه قم سهم بسزایی داشته باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی