چهارشنبه, 22 آبان 1398

جزوه اکواپونیک

آمار سایت

تماس با ما


معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور گفت: راه اندازی فرودگاه قم  می تواند فشار کاری فرودگاه مهرآباد و امام  را کم  و بعنوان فرودگاه احتیاطی مناسب برای فرودگاه مهرآباد و امام در نظر گرفته شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


مهندس خداکرمی معاون هوانوردی،مهندس اکبری مدیرکل عملیات فرودگاهی و مهندس هاشمی معاون حراست سازمان هواپیمایی کشور از بخش های مختلف پروژه فرودگاه بین المللی قم و منطقه نمونه گردشگری طرلاب بازدید کردند.
 به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم، مهندس خداکرمی معاون هوانوردی کشور در حاشیه بازدید از پروژه عظیم فرودگاه بین المللی قم اظهارداشت: فرودگاه سازی کار بزرگ و سختی است و پیشرفت در ساخت باند و حجم کار خاک برداری و زیرسازی های انجام شده در پروژه فرودگاه برای بنده جالب و قابل قبول است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وی ادامه داد: با توجه به ابعاد ساخت یک فرودگاه و زمان بر بودن آن نیاز به درگیرکردن بخش های مختلف و استفاده از ظرفیت های آنها برای به بهره برداری رساندن سریعتر فرودگاه داریم .
خداکرمی در ادامه بیان داشت :با توجه به اینکه شهر قم گردشگر داخلی و خارجی دارد ،اگر زیر ساخت های فرودگاه فراهم شود ،در بعد گردشگری و زیارتی نقش مهمی را ایفا می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


خداکرمی افزود: با توجه به اینکه درصد مهمی از بار فرودگاه مهر آباد و امام مربوط به قم و استان های همجوار است ؛فرودگاه بین المللی قم می تواند در این راستا نقش افرین و در جهت توسعه استان قم هم گام موثری بردارد
وی تصریح کرد: راه اندازی فرودگاه قم  می تواند فشار کاری فرودگاه مهرآباد و امام  را کم  و بعنوان فرودگاه احتیاطی مناسب برای فرودگاه مهرآباد و امام در نظر گرفته شود .
وی در پایان خاطر نشان کرد :طی بازدیدی که بنده از بخش های مختلف بخصوص بخش پروازی داشتم ،علی رغم گستردگی پروژه پیشرفت خوبی را شاهد بودم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی