پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرعامل فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، انتخاب مجدد محمد دلبری را به سمت شهردار کلانشهر قم تبریک گفت.
به گزارش فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، محمدعلی شفیعی در بخشی از این بیانیه خطاب به محمد دلبری شهرداری قم که با انتخاب شورای اسلامی شهر قم بار دیگر به این عنوان انتخاب شده است، اظهار داشت: تداوم توفیق جنابعالی در خدمت گزاری به شهروندان فهیم شهر کریمه اهل بیت (س) را تبریک می‌گویم.
سوابق شما درشهرداری شهر مقدس و شهیدپرور قم در سال های گذشته منشاء خدمات ارزشمندی در عرصه‌های مختلف بوده است و تغییر عمیق و بنیادی در رویکرد شهرداری از یک نهاد خدماتی به نهادی اجتماعی مرهون نگاه جامع مدیریتی جنابعالی به مقوله مدیریت شهری می دانیم زیرا این رویکرد به موازات توسعه عمرانی شهر، در بهبود و تعمیق فرهنگ شهری نیز نقش آفرینی کرده است.
به عنوان یک شهروند و مدیرعامل فرودگاه بین المللی قم و شهر  فرودگاهی از تلاش‌های صادقانه و مسئولانه جنابعالی در توجه به عمران و آبادی و ارائه خدمات مناسب به شهروندان قمی قدردانی می کنم و امیدوارم این فرودگاه بتواند در آینده ای نزدیک با حمایت ها و دلگرمی های شما که دلسوز این نظام و انقلاب و عاشق عمران و آبادانی قم هستید به بهره برداری رسیده و اثرات آن در تعامل با شهرداری موجب رونق بیش از پیش ام القرای جهان اسلام شود.
امیدوارم تجارب ارزنده جنابعالی در دوره گذشته مدیریت شهرداری قم به منزله چراغ راهی باشد که گام های بلندتری در توسعه و آبادانی قم را رقم بزند.
از درگاه خداوند منان در ادای این خدمت ارزشمند، برایتان توفیق روزافزون مسئلت دارم.

محمدعلی شفیعی کوپایی
مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی