پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی با معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان قم دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، برای این منظور محمدعلی شفیعی به اتفاق علی نادعلی معاون بازرگانی و حسین کریمی سرپرست روابط عمومی این فرودگاه در نیروی انتظامی استان قم حضور یافتند.
در این دیدار طرفین در خصوص ابعاد مختلف همکاری بین فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی و نیروی انتظامی بحث و تبادل نظر کردند و مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی از آمادگی این فرودگاه به منظور ایجاد پایگاهی برای استقرار نیروی انتظامی در این پروژه خبر داد.
شفیعی ابراز داشت: پروژه فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی بسیار وسیع است و می توانیم در هر زمینه ای با نیروی انتظامی همکاری و تعامل نزدیک داشته باشیم، ما این آمادگی را داریم که حتی زمینی به منظور احداث آشیانه بالگردها در اختیار نیروی انتظامی قرار بدهیم.
سرهنگ صادقی معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی استان قم نیز از تعامل نزدیک این معاونت با روابط عمومی و امور بین المللی این فرودگاه خبر داد و عنوان داشت: در زمینه های فرهنگی این همکاری ها آغاز شده و امیدواریم با توجه به نظر مثبت سردار مجتبایی فرمانده نیروی انتظامی در بخش های دیگر نیز محقق شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی