شنبه, 31 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی استان قم از تعامل نزدیک بین این نیرو و فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، سرهنگ پاسدار صادقی در دیدار با محمدعلی شفیعی مدیرعامل و سرمایه گذار فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی اظهار داشت: احداث این پروژه بزرگ قطعا نیاز به برنامه ریزی قوی دارد که قطعا شما از آن برخوردار هستید.
وی ادامه داد: مردم قم معتقدند که ساخت این پروژه توسط شما حتما محقق می شود چون مقبولیت زیادی در بین مردم دارید و نیروی انتظامی نیز با توجه به تاکید سردار مجتبایی فرمانده این نیرو آمادگی مشارکت و همکاری در بخش های مختلف را دارد.
معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی استان قم اضافه کرد: همکاری نیروی انتظامی با فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی اخیرا با تعامل نزدیک معاونت اجتماعی ناجا و روبط عمومی فرودگاه آغاز شده و این همکاری را با نصب بنرهایی با موضوع مناسبت های مهم مذهبی و سیاسی بر روی پرتابل های واقع در سطح شهر و همچنین برنامه های فرهنگی آغاز کرده ایم که سردار مجتبایی شخصا آن را مفید و مثمرثمر دانستند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به هفته نیروی انتظامی در روزهای 13 تا 19 مهر ماه ویژه برنامه هایی به این مناسبت در نظر گرفته ایم که قطعا سعی می کنیم در بخش های مرتبط از همکاری فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی نیز بهره مند شویم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی