پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

سرپرست امور ورزشی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی از استقبال کم نظیر مردم قم از حضور در جشن پرواز بادبادک ها تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم و شهر فرودگاهی، ابوالفضل ثانی در این خصوص اظهار داشت: به مناسبت هفته گردشگری و در تعامل این فرودگاه با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم جشن پرواز بادبادک ها در روز جمعه 12 مهر ماه با حضور کم نظیر خانواده ها برگزار شد.
وی یاد آور شد: در این جشن با حضور مجریان صدا و سیما برنامه های شادی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار شد تا لحظاتی شاد و به یادماندنی در یک روز تعطیل در ذهن شرکت کنندگان در این جشن به یادگار بماند.
سرپرست امور ورزشی فرودگاه بین المللی قم افزود: خوشبختانه استقبال خانواده ها و شهروندان قمی از این جشن شاد بسیار خوب بود و تمام جایگاه هایی که در سالن ترمینال موقت پیش بینی کرده بودیم کاملا پر شدند و بسیاری از مردم برنامه های متنوعی که در سالن برگزار می شد را ایستاده تماشا می کردند.
وی خاطرنشان کرد: در حاشیه جشن پرواز بادبادک ها تیم دوچرخه سواری و تیم آکادمی فوتسال ارم کیش و همچنین هنرجویان حاضر در دوره آموزشی مهمانداری مرکز خدمات هوانوردی فرودگاه نیز حضور داشتند و به طور کامل بخش های مختلف سایت فرودگاه و شهر فرودگاهی برای عموم مردم تشریح شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی