پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرعامل و سرمايه گذار طرح شهر  فرودگاه بين المللي قم و منطقه نمونه گردشگري طرلاب از پيشرفت مناسب اين طرح از نظر فيزيكي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شهر فرودگاه بين المللي قم و منطقه نمونه گردشگري طرلاب، محمدعلي شفیعی در ديدار با اعضای شورای اسلامی استان در بازدید از اين پروژه از حضور اعضاي شورا ي اسلامي شهر قم در اين پروژه تقدير كرد و در ادامه اظهار داشت: خدا را شکر فرودگاه پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است و روز به روز نیز به تکمیل پروژه نزدیکتر می شویم اما مهمترین مشکلی که بعضاً بر سر راه ما وجود دارد عدم همکاری دستگاه ها است که انتظار می رود تمام دستگاه ها حمایت های لازم را به عمل آورده تا پروژه به سرانجام برسد.
در ادامه نیز مديرعامل و سرمايه گذار شهر  فرودگاه بين المللي قم و منطقه نمونه گردشگري طرلاب گزارشی از پیشرفت پروژه ارائه و اظهار داشت: در حال حاضر باند اصلی فرودگاه 85 درصد، ترمینال مسافربری 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ساختمان های جانبی نیز در حال احداث می باشند.
وي ياد آور شد: همچنین شهرفرودگاهی و دهکده ورزشی شامل رستوران، بازار تجاری، خدماتی و سالن های ورزشی، سوارکاری و باشگاه تیراندازی بالغ بر 100 هزار مترمربع در حال تکمیل و کلاس های آموزش خلبانی و مهمانداری و مهندسی تعمیرات و نگهداری هواپیما و ... تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

نظرات   

 
+2 #1 محسن 1393-02-23 20:31
سلام.امیدوارم که با عنایت امام زمان و حضرت معصومه این پروزه به سر انجام برسد.وچشم دشمنان داخلی از جمله خارجی کور بشود.ازاقای شفیعی هم کمال تشکردارم به خاطر تمامی زحماتی که می کشند.من این ازلحاظ مالی یه فرد معمولی هستم .ولی باتمام وجودم برای همه ای بنیانگذاران این پروزه دعا میکنم و ارزوی موفقیت دارم .باتشکر محسن نجاران.4
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی