پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیرعامل فرودگاه بین المللی قم در بازدید جمعی از سرمایه گذاران چینی از فرودگاه گفت:آماده همکاری با سرمایه گذاران چینی هستیم.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم ، محمد علی شفیعی مدیرعامل فرودگاه بین المللی قم با اشاره به اینکه بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در فرودگاه بین المللی قم مهیا می باشد اظهار داشت : فرودگاه بین المللی قم صد در صد خصوصی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال احداث است .
وی با اشاره به اینکه فرودگاه ده هزار هکتار مساحت دارد گفت: در حال حاضر در سه هزار هکتار آن ساخت و ساز انجام می شود.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی قم از اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری در فرودگاه خبر داد و افزود: ما در فرودگاه بین المللی قم آمادگی داریم تا هر گونه همکاری را جهت سرمایه گذاری چینی ها با شرایط بهتر داشته باشیم.
وی تصریح کرد: با راه اندازی فرودگاه شاهد ارائه خدمات خوبی به شهروندان و مسافرینی که به کشورمان به خصوص وارد  قم می شوند خواهیم  بود .

نظرات   

 
0 #2 ا-ف 1393-05-25 13:02
منطقه قم استعداد هاي طبيعي‌وذخاير گردشگري‌و تفريحي وطرحهاي زود بازده اي را در خود نهفته داردكه امروزمي بينيم (آفريقا خود داراي ذخائرطلاست اما خودنمي تواندازآن بهره برداري كند)قم استعداد هاي سرمايه گذاري دارد نياز به شناسايي وهمكا‌‌‌ري با فعالان بخش خصوصي راميطلبد ياهمراه با اعتمادسازي و جذب سرمايه‌گذاري خارجي داشته باشيم.انشاا.. از آقاي شفيعي كمال تشكروقدرداني را دام‌چرا كه كاربزرگ مردان بزرگ راميطلبد.از سرمايه گذار شهره فرودگاهي انتظار مي رود فرصتهاي اينچنيني را ازدست ندهند و از فرصت براي رسيدن به اهداف كلان استفاده و پروژه را با سرعت بيشتر با تكنلوژي و دانش بهتر به بهره برداري برسانند،تعلل و صبر و مصلحت در عصر ساخت و پروژه مخرب تر است و زمان در پروژه و كنترل هزينه نقش اساسي را دارند،اساسي ترين موضوع افتتاح پروژه به زمان و وقت خود تاثير گذار و برند سازي مينمايد والا رقيبان زيادند براي ربودن گوي سبقت،طرحهاي در قم در دست احداث ميباشد كه با متد و متريال هاي روز دنيا و تكنولوژي بالا كه نگذاريد پروزه در روزمرگي و زمان خود بگذرد و يك كار يا طرح قديمي و كم مخاطب باشد.
نقل قول
 
 
0 #1 ا-ف 1393-05-25 12:56
ازتلاش وپشتكار صبورانه مجموعه سرمايه گذاروكارگزاران آن دررسيدن به اهداف طولاني مدت و تحقق طرحهاي‌خردوكلان ‌دربخش خصوص و اجراي طرحهاي زودبازده و نيازاحاد مردم،،جاي اميد ونگاه به‌همراي و‌ورود فاينانس‌هاي چيني به قم و نگاه به استراتژيكي بودن منطقه قم د‌رحوزه مركزي ايران و پل شمال به جنوب و شرق به غرب است.سرمايه‌گذار قم درهمكاري وهمفكري درجذب واجراي فعاليت با سرمايه گذار چيني تعامل و انعطاف به خرج دهند تا ورود سرمايه گذار خارجي همراه با تعهد و اطميانان سازي واصل سرمايه گذاري BOT(ساخت ،بهره برداري ،انتقال) براساس اصول قراردادهاي بازرگاني صورت‌گيردتا زمينه ورود سايرسرمايه گذارن خارجي به منطقه قم باشد.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی