پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مسابقات ووشوی قهرمانی بانوان کشور در فرودگاه بین المللی قم در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی قم ؛ محمدهادی رشیدی اظهار کرد: خوشبختانه مقدمات خوب و امکانات مطلوبی برای انجام نخستین میزبانی قم از مسابقات کشوری رشته ووشو مهیا شده و ان‌شاءالله از امروز قم میزبان مسابقات ووشوی بانوان کشور خواهد بود.
وی ادامه داد: میزبانی مسابقات ووشوی بانوان کشور در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به قم واگذار شده و سعی و تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با تمام توان میزبانی خوبی از تیم‌های شرکت کننده داشته باشیم و میهمانان از حضور در قم راضی باشند.
دبیر هیئت ووشو استان قم اضافه کرد: از امروز پیکارهای ووشوی بانوان قهرمانی کشور در سه رده سنی بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و توافقی که با مسئولین فرودگاه بین‌المللی قم انجام شده از امروز در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود.
وی افزود: بیش از 15 تیم در این دوره از مسابقات ووشو قهرمانی بانوان کشور که در سبک فانگ‌من‌چوان برنامه‌ریزی شده شرکت کرده‌اند و برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز در اوزان مختلف با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا برترین‌های سال جاری کشور در این سبک مشخص شوند.
رشیدی با بیان اینکه قم در بخش بانوان رشته ووشو استعدادهای بسیار خوبی دارد و حتی قهرمان‌های برون‌مرزی نیز در ترکیب تیم قم حضور دارند افزود:‌ این دوره از پیکارها در بخش مبارزه برگزار خواهد شد و با انجام وزن‌کشی حریفان این مسابقات رقبای خود را شناخته‌اند.
وی افزود: در ترکیب تیم ووشوی رده سنی نوجوانان دختر قم الهه بداغی در وزن منهای 40 کیلوگرم، زهرا عباسی در وزن منهای 46 کیلوگرم و فاطمه استادی در وزن منهای 65 کیلوگرم برای کسب مدال تلاش می‌کنند در حالی که قم در رده سنی جوانان یک نماینده به نام بهاره قرنلی در وزن منهای 48 کیلوگرم دارد.
دبیر هیئت ووشوی استان قم یادآور شد: ‌همچنین در رده سنی بزرگسالان و در وزن منهای 48 کیلوگرم مریم سیاوند و زهرا سیفی، در وزن منهای 52 کیلوگرم پروانه دهقان و اکرم سیفی، در وزن منهای 56 کیلوگرم پروانه صادقی، زهرا مختاری و زینب عباسی عضو تیم قم محسوب می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: در وزن منهای 60 کیلوگرم خدیجه رضایی که در سال 2011 در مسابقات ووینام قهرمانی جهان در ویتنام و در سال 2013 در ووینام جهانی فرانسه موفق به کسب مدال‌های طلا و نقره شده است یکی از شانس‌های اصلی کسب مدال به شمار می‌رود، ضمن اینکه پریسا حیدری نایب قهرمان ووینام سال 2011 جهان نیز در عضویت تیم در این رقابت‌ها حضور دارد.

نظرات   

 
0 #1 احمد 1393-06-01 09:55
ضمن خسته نباشيد به تمامي دست اندركاران بخش سرمايه گذاري در مجموعه فرودگاه و شهر فرودگاهي
مواردي را جهت پيشنهاد به روابط عمومي مناسب ميدانم
1- سرمايه گذار قم در دو بخش شهر فرودگاهي و فرودگاه در حال فعاليت ميباشد كه فرودگاه بخشي از فعاليت كلان مجموعه شهر فرودگاهي ميباشد. پس مناسب اين است در بحث شهر فرودگاهي اختصاصاً، شهر فرودگاهي آورده شود و در دل آن بخشهاي هلدينگي آن. مثلاً اگر فعاليتي در اين حوزه صورت مي گيرد نبايد گفت فرودگاه بين المللي بلكه بايد شهر فرودگاهي را مخاطب قرارداد چرا كه اساساً فرودگاه محل نشت و برخواست هواپيما ميباشد و ديد مردم هم به اين سمت ميباشد.براي اينكه از اعم. فعاليت سرمايه گذار در شهر فرودگاهي شناخت كافي به عامه مردم داد از شه فرودگاهي بيشتر صحبت به ميان ايد چرا كه شهر فرودگاهي ميباشد كه به فرودگاه ماهيت داده و مردم را به خود جذب مينمايد وگرنه فرودگاه مسافري دارد كه سروقت حاضر مي گردد تا... روابط عمومي از طرحها و فعاليتهاي شهر فرودگاهي بيشتر مطالب را به اشتراك بگذارد چرا كه سرمايه گذار از اين طريق شناخت پيدا مي كند. وگرنه فرودگاه به تنهاي ضرر ده ميباشد.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی