پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مسابقات ووشو قهرمانی کشور در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی فرودگاه بین المللی قم برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرود گاه بین المللی قم، محمدهادی رشیدی اظهار کرد: بعد از میزبانی پیکارهای قهرمانی ووشو مردان و بانوان سبک فانگ‌من‌چوان کشور،‌ این هفته میزبان و پذیرای شرکت‌کنندگان در پیکارهای سبک جیت‌کاندو کشور خواهیم بود.
وی با بیان اینکه برترین‌های کشور در این سبک روزهای پایانی هفته در قم حضور دارند،‌ بیان کرد: ‌این دوره از مسابقات ووشو سبک جیت‌کاندو قهرمانی کشور روزهای پایانی هفته جاری به میزبانی هیئت ووشو استان قم  و در فرود گاه بین المللی قم برگزار خواهد شد.
دبیر هیئت ووشو استان قم افزود: این دوره از پیکارهای ووشو قهرمانی کشور در سبک جیت‌کاندو در حالی به میزبانی قم به انجام می‌رسد که در قم ورزشکاران و علاقمندان بسیار زیادی دارد و امیدوار به کسب مدال‌های رنگارنگ آن هستیم.
وی خاطرنشان کرد: ما این مسابقات را با حضور نمایندگان قم و ووشوکارانی از سراسر کشور روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 شهریور ماه در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن ورزشی فرودگاه قم میزبانی خواهیم کرد.
رشیدی در ادامه از درخشش مردان و بانوان قم در مسابقات ووشو قهرمانی سبک فانگ‌من‌چوان مردان کشور خبر داد و یادآور شد: مسابقات ووشو قهرمانی مردان کشور در سبک فانگ‌من‌چوان طی دو هفته گذشته به میزبانی هیئت ووشو قم به انجام رسید.
وی یادآور شد: شرکت کنندگان در این دوره از پیکارها در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان هر دو بخش مردان و بانوان به صورت جداگانه با یکدیگر به رقابت پرداختند در حالی که در پایان این رقابت‌ها با حضور مسئولان هیئت و اداره کل ورزش و جوانان از برترین‌ها تقدیر شد و هدایت ووشوکاران قم را در بخش مردان حجت ملکی بر عهده دارد و تیم قم در تمام رده‌های سنی مجموعا 25 مدال کسب کرد.
دبیر هیئت ووشو استان قم با بیان اینکه میهمانان از میزبانی قم در مسابقات سبک فانگ‌من‌چوان راضی بودند، بیان کرد: هیئت ووشوی استان قم تلاش کرده همچون مسابقات ووشوی قهرمانی مردان و بانوان سبک فانگ‌من‌چوان کشور مقدمات خوب و امکانات مطلوبی برای انجام سومین میزبانی قم از مسابقات کشوری رشته ووشو مهیا کند و قم از صبح بیستمین روز شهریور ماه میزبان مسابقات ووشوی جیت‌کاندو مردان کشور باشد.
وی افزود: از اینکه میزبانی مسابقات ووشوی بانوان کشور در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به قم واگذار شده بسیار خرسندیم و سعی و تلاش هیئت ووشو قم این است که با تمام توان میزبانی خوبی از تیم‌های شرکت کننده داشته باشد و میهمانان از حضور در شهر مقدس قم با رضایت خارج شوند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی