پنج شنبه, 29 شهریور 1397

جزوه اکواپونیک

مدیر گروه گردشگری فرودگاه  بین المللی قم گفت: بزودی اولین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای استان قم در رشته های جهانگردی ،هتلداری و ورزشی تاسیس خواهد شد.
 به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی  قم ، با هدف آشنایی دانشجویان و اساتید دانشگاه با دستاوردهای فرودگاه قم، گروهی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی از فرودگاه بازدید نمودند.
در این مراسم دانشجویان و اساتید دانشگاه  از مجموعه سایت های مختلف فرودگاه دیدن  و با  روند پیشرفت پروژه فرودگاه آشنا شدند.
حسین کشاورز مدیر گروه گردشگری فرودگاه  بین المللی قم در حاشیه  این بازدید با اشاره به اینکه  از پایان نامه ها و تحقیقات دانشجویی حمایت می کنیم اظهارداشت:  بزودی اولین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای استان قم در رشته های جهانگردی ،هتلداری و ورزشی تاسیس خواهد شد.
وی  افزود: ما معقدیم جامعه دانشگاهی استان قم می تواند ما را در ایجاد پارک علم وفناوری که از سیاستهای مدیر عامل فرودگاه می باشد یاری رسانده و نقش بسزایی را ایفا نماید.
کشاورز همکاری و تعامل با مراکز دانشگاهی و دانشجویان استان را  از نمونه اهداف این بازدید دانست و گفت: امیدواریم در آینده ای نزدیک، پارک علم و فناوری با هدف ارتقا دانش در مجموعه فرودگاه قم تاسیس گردد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی